Bejelentkezés          Regisztráció

Épületgondnok, karbantartó

MalomU
Hirdetés azonosító:7852

Ingatlanüzemeltető mikrovállalkozáslakóházainak, irodaépületeinek gondnoki, üzemeltetési, karbantartási feladataiban közreműködő, önálló munkavégzésre képesmunkatársat keres teljes-, vagy részmunkaidőbe.

Feladatok:

  • az épületek és berendezéseikkülönleges szakértelmet, vagy felszerelést nem igénylő javítása, karbantartása, felújítása;
  • épületgépészeti rendszer felhasználói szintű karbantartása (vízfeltöltés, légtelenítés, szűrők tisztítása, szerelvény csere, csapadékvíz elvezetők tisztítása, duguláselhárításstb.)
  • anyag- és eszközraktár rendben tartása, kezelése;
  • munkaeszközök, szerszámok, kisgépek, szolgálati gépkocsi tiszta, üzemkész állapotának biztosítása;
  • udvar- és parkfenntartás, hulladék kezelés;
  • a speciális feladatokra érkező külsős szakemberekkel való kapcsolattartás, együttműködés;
  • szállítási feladatok a céges furgonnal.

Szakmai és személyi követelmények:

  • valamilyen építő-, gép-, vagy villamosipari szakképesítés;
  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat;
  • önállóság, előrelátás, tervszerű, fegyelmezett munkavégzés;
  • megbízhatóság, leinformálható, jó referenciák;
  • B jogosítvány, vezetési gyakorlat;
  • büntetlen előélet.

További előnyös tényezők:

  • több szakmában való képesítés, vagy gyakorlat;
  • felhasználói szintű PC használat;
  • saját gépkocsi.

Alkalmazási feltételek:

  • munkavégzés helye: Nyíregyháza, alkalmanként pár napos kiküldetés keretében Budapest;
  • munkaidő: rész-, vagy teljes munkaidő, a feladathoz alkalmazkodó munkaidő keretben;
  • korrekt bérezés, költségtérítés;
  • egyéb feltételek esetén szolgálati elhelyezés lehetséges.

Épületgondnok, karbantartó(7852) részletek

Kategória: Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés
Munkavégzés helye: Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély igen