Bejelentkezés          Regisztráció

Folyamatfejlesztési projektmenedzser (kontrolling területen)

CE Glass Industries
Hirdetés azonosító:7809

Csatlakozz hozzánk Folyamatfejlesztési projektmenedzser (kontrolling területre) pozícióba! Mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat folyamatainak monitorozása és támogatása
  • A vállalat kontrolling tevékenységével kapcsolatos irányelvek, szabályzatok kidolgozása a szakmai területekkel együttműködve
  • Csoportirányítási feladatok
  • Különböző rendszerekből származó hatékonysági adatok elemzése és a veszteségek feltárása
  • Adatelemző dokumentumok – elemzések, riportok - létrehozása és naprakészen tartása
  • Gazdasági elemzések, lekérdezések, jelentéskészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vezetői, csoportirányítási tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • Határozott, jó problémamegoldó személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közgazdász végzettség
  • LEAN tapasztalat
  • IT területen szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • 4 napot dolgozunk egy héten (Hétfő-Csütörtök 07:30-17:00)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét - értékeljük, ha fejlődni szeretnél!
  • Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot
  • Használhatod INGYENES céges buszjáratunkat Szegedről, vagy kérheted utazási támogatásaink egyikét
  • Amerikai típusú, open office irodában, modern munkaeszközökkel és munkakörnyezetben dolgozunk
  • Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz)
  • Kíváncsiak vagyunk a véleményedre, hiszen egyik fő célunk a dolgozói elégedettség növelése
  • Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban
  • Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel
  • Szeretjük a munkahelyen kívüli céges rendezvényeket is (pl.: Focikupa, horgászverseny, karácsonyi buli, stb.)
  • Céges mobiltelefont és számítógépet is kapni fogsz a munkavégzéshez
  • Van egy nagyon nagy közösségi konyhánk mikrókkal, hűtőkkel, ahol akár vásárolhatsz is a napi menükből. Minden hónap végén gasztro napot tartunk az irodában, ahol igazi ételkülönlegességeket kóstolhatsz.
  • Ha hivatalos ügyet kell intézned, vagy el kell ugorj a gyermekedért, menj nyugodtan, csak a havi óraszámod legyen meg
  • 2020-ban és 2021-ben az Év Gyára versenyen díjazottak lettünk, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Folyamatfejlesztési projektmenedzser (kontrolling területen)(7809) állás további részletei

Kategória: Fejlesztés / Kutatás / Tudomány
Munkavégzés helye: Csongrád megye