Bejelentkezés          Regisztráció

Intézménytakarító

Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt.
Hirdetés azonosító:7839

Társaságunk INTÉZMÉNYTAKARÍTÓ pozícióba keres munkavállalót.

Munkakör célja:

A Városgazda XVIII. Nonprofit Zrt. székhelyén és telephelyein takarítási és egyéb, kapcsolódó tisztántartási feladatok ellátása.

Feladatok:

  • a társaság által üzemeltetett irodák, telephelyek, egyéb létesítmények helyiségeinek, egyéb belső és külső területeinek munkaterv szerinti takarítása
  • berendezések, használati tárgyak és eszközök rendszeres tisztítása
  • rendezvényeken a helyszín tisztaságának biztosítása, a rendezvényeknél használt konyhai eszközök szükség szerinti tisztítása
  • takarító eszközök és tisztítószer készlet ellenőrzése, igénylése, a takarítószerek felhasználására vonatkozó biztonsági előírások betartatása és betartatása, a takarítószerek előírás szerinti tárolása
  • takarítóeszközök és gépek szakszerű használatának elsajátítása, továbbá munkaterv szerinti alkalmazása
  • a munkáltató tulajdonát képező textíliák (függönyök, drapériák, asztalterítők, törlőkendők stb.) rendszeres mosása, vasalása
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, pl. igénylőlapok, ellenőrző lapok vezetése, készlet nyilvántartás

Elvárások:

  • alapfokú végzettség,
  • folyamatos, több műszakos munkarend vállalása
  • jó problémakezelő és együttműködési képesség
  • kulturált és fegyelmezett magatartás, csapatszellem
  • megbízható, önálló, szabálykövető és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • szakirányú takarítógép-kezelői végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Intézménytakarító(7839) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Fizikai munka / Segédmunka
Munkavégzés helye: 1188 Budapest
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola