Bejelentkezés          Regisztráció

Könyvelő

Kiss-Márton Adrienn e.v.
Hirdetés azonosító:7948

Munkavégzés helye: Bóly, Baranya megye A gyönyörű, nyugodt sváb kisváros, amely a 6-os számú autópálya mellett található, és a Pécs és Mohács közötti területen fekszik. A bejárás miatt fontos a jogosítvány megléte, mert iparterületen helyezkedi el az üzem.

Cég: Nemzetközi, magnézium öntészettel működő Taiwani tulajdonú gyártó cég. A vállalat magas technológiai színvonalon működik, és családias légkört biztosít munkatársainak.

Pozícióhoz fontos skillek:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás

Munkakör leírása:

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Havi és éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése
  • Szállítói egyenlegek nyilvántartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Riportok és jelentések készítése, elemzési és ellenőrzési feladatok

Elvárások:

  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás és precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Ha úgy érzi, hogy megfelel a fenti követelményeknek, kérjük, küldje el ANGOLnyelvű önéletrajzát bruttó fizetés igénnyel.

Várjuk jelentkezését!

Könyvelő(7948) - Bóly - állás további részletei

Kategória: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
Munkavégzés helye: Bóly (Baranya megye)
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen