Bejelentkezés          Regisztráció

Környezetmérnök gyakornok

OPUS
Hirdetés azonosító:7907

Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat Környezetmérnök gyakornok munkakörbe Ajkára!

Feladatok:

  • EHS vezető támogatása
  • Vegyi anyag nyilvántartásának frissítése
  • Munka- és környezetvédelmi dokumentációk rendszerezése
  • Engedélyezési folyamatok előkészítésében való részvétel
  • KIR fejlesztésben közreműködés
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Gépek, berendezések időszakos felülvizsgálatában való részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok környezetmérnök vagy EHS szakmérnök területen
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való hajlandóság
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Kiemelkedő lehetőség szakmai tapasztalatgyűjtésre
  • Mentorálás tapasztalt szakemberek segítségével
  • Tudásszinttel arányosan növekedő bérek
  • Munkába járási támogatás
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Multinacionális vállalati környezet

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2/2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Környezetmérnök gyakornok(7907) - Ajka - állás további részletei

Kategória: Pályakezdő / Gyakornoki programok
Munkavégzés helye: Ajka (Veszprém megye)
Foglalkoztatás módja: Diákmunka