Bejelentkezés          Regisztráció

Mechanikai karbantartó

BácsWork
Hirdetés azonosító:7658

Feladat:

  • A járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés a mechanikai, ezen belül is főleg az ipari szállítástechnika területén
  • Megelőző és karbantartási tevékenységek (fenntartása, ellenőrzése, üzemzavar–elhárítás, helyre állítás)
  • Üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása
  • A fejlesztési javaslatok összegyűjtése és a folyamatos fejlesztési folyamatban való közreműködés és annak formálása, az átépítésekben és az új berendezésekben való részvétel
  • A műszaki dokumentáció gondozása, a végrehajtott munkák/ intézkedések dokumentálása

Elvárás:

  • Szakirányú gépész szakmunkás/ technikus végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésben
  • A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete
  • Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség

Amit a cég kínál:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Cafetéria
  • Albérlettámogatás
  • 13. havi bónusz
  • Versenyképes fizetés
  • Utazás/bérlettámogatás

Munkaidő: Több műszakos munkavégzés

Munkavégzés helye: Kecskemét

Mechanikai karbantartó(7658) - Kecskemét - állás további részletei

Kategória: Szakmunka
Munkavégzés helye: Kecskemét (Bács-Kiskun megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem