Bejelentkezés          Regisztráció

Mérlegképes könyvelő

Keeway Group
Hirdetés azonosító:7763

A több mint 20 éves múltra visszatekintő KEEWAY-GROUP robogói és motorkerékpárjai e-robogói a világ számos országába jutnak el és több helyen piacvezetők. A KEEWAY-GROUP által gyártott és forgalmazott márkák hazai és európai képviselete Szentendrén található, ide keresünk munkatársakat

pozíció.

Főbb feladatok, munkák:

  • Operatív könyvelési feladatok ellátása, számviteli nyilvántartások vezetése (cég teljeskörű könyvelése).
  • Számviteli-pénzügyi dokumentumok rendszerezése, karbantartása (számlák, kivonatok, szerződések).
  • Részvétel hóvégi zárásban és éves beszámoló elkészítésében (analitikák egyezőségének biztosítása főkönyvvel).
  • Immateriális javak és tárgyi eszközök kezelése (aktiválás, ÉCS futtatás, kivezetések)
  • Havi készlet analitika ellenőrzés főkönyvi feladást követően (főkönyv analitika egyezőség)
  • Részvétel az MNB és KSH statisztikai jelentések elkészítése (negyedévente 4-7 statisztika)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátás (védjegyekkel kapcsolatos nyilvántartás vezetése)
  • Egyéb vezető által kért riportok elkészítésében részvétel (ad hoc jelleggel is)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 2-4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • A regisztrált mérlegképes könyvvelő (de bizonyos folyamatban lévő képesítés is elfogható)
  • Alapvető számviteli és adójogszabályok ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Alapvető informatikai ismeretek ERP (integrált vállalat irányítási rendszer) ismeret,
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Adótanácsadói képesítés
  • Kommunikáció angol nyelvtudás
  • Progression ERP rendszer ismeret
  • Bérszámfejtési, munkaügyi tapasztalat

Mérlegképes könyvelő(7763) - Szentendre - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Szentendre, Kőzúzó u 8/b
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott