Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségirányítási technikus

OPUS
Hirdetés azonosító:7864

Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat 3 műszakba, minőségirányítási technikus munkakörökbe Ajkára!

FELADATOK:

  • Öntvények minősége-ellenőrzése röntgen segítségével, hibák analizálása
  • Röntgenen ellenőrzött darabok szemrevételezése
  • Az ellenőrzési utasítások alapján mintavétel a termelésből
  • Eredmények nyilvántartása

ELVÁRÁS:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Három műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

  • Gyárban, termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Jelenléti prémium
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2/2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Minőségirányítási technikus(7864) - Ajka - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Ajka (Veszprém megye)