Bejelentkezés          Regisztráció

Munka- és tűzvédelmi előadó

OPUS
Hirdetés azonosító:7643

Veszprémi munkavégzésihelyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát munka és tűzvédelmi előadó pozícióba egy műszakos munkarendbe.

FELADATOK:

  • Auditok, bejárások szervezése, intézkedések meghatározása, nyomon követése
  • Balesetek, események kivizsgálása, megelőző intézkedések bevezetése
  • Szükséges riportok előkészítése, statisztikai adatok napra készen tartása
  • Folyamatos és proaktív veszélyazonosítás, kockázatok szisztematikus kezelése, kockázat csökkentő és megelőző intézkedések meghatározása
  • A munka és tűzvédelmi dokumentációk napra készen tartása – szükség esetén felülvizsgálatuk elvégzése
  • Bevezető, éves ismétlő és rendkívüli oktatások megtartása
  • Részvétel a vállalat külső és belső tűzvédelmi szempontú bejárásain
  • Munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata, kiegészítése
  • Hatósági ellenőrzésekre való felkészülés

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú munka- és tűzvédelmi szakképesítés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív személyiség
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú munka- és tűzvédelmi végzettség

Munka- és tűzvédelmi előadó(7643) részletek

Kategória: Szakmunka
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)