Bejelentkezés          Regisztráció

Műszakvezető és üzletvezető helyettes

Proconserv Kft.
Hirdetés azonosító:7701

Új kollégákat keresünk 14.kerületi franchise élelmiszerüzletünkbe, aki műszakvezetőként és aki üzletvezető helyettesként erősítené meglévő csapatunkat.

Főbb feladatok, munkák

  • áruátvétel + ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • dolgozók irányítása
  • leltárok készítése
  • műszakbeosztás készítése
  • egyéb napi rutin feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • lelkiismeretes munkavégzés jellemez
  • van érvényes tüdőszűrő leleted (munkakezdésre)
  • vásárlókkal szemben udvarias/segítőkészen tudj kommunikálni
  • legalább alapfokú számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • tudod vállalni a 2 műszakot (de, du) és a hétvégi munkavégzést előre egyeztetett műszakbeosztás szerint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Szereztél már tapasztalatot kereskedelemben

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • 8 órás bejelentett állás
  • dolgozói kedvezmény
  • utazási hozzájárulás
  • bónusz
  • jubileumi juttatás
  • megbecsülés (családias kis cég vagyunk, nálunk az ember érték, minden kollégánk munkája fontos)
  • vasárnap mindig pihenőnap
  • hetente 1x gyümölcsnapot tartunk

Munkavégzés helye

  • 1143 Budapest, Hungária körút 17.
    Puskás Ferenc Stadionnál, kiváló közlekedéssel, 2-es metró, 1-es villamos, trolibuszok, buszok közvetlen a közelben

Műszakvezető és üzletvezető helyettes(7701) részletek

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: 1143 Budapest, Hungária körút 17.