Bejelentkezés          Regisztráció

Nyugdíjas vizsgafelügyelő

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:7894

Partnercégünkhöz keresünk olyan nyugdíjasokat, akik biztosítanák a hallgatók felügyeletét, ellenőrzését, illetve egyéb adminisztrációjukat.

Bérezés: bruttó 1875 Ft/óra

Feladatok:

  • reggeli nyitás/esti zárás;
  • számítógépek bekapcsolása központilag;
  • hallgatók fogadása/terelése/irányítása az elő- majd vizsgatérben (vizsga előtt és után);
  • vizsgafelügyelet – kijelölt útvonalon a vizsga teljes időtartama alatt felügyelni kell a hallgatókat;
  • egyéb adminisztráció: pl.: problémás esetek jelentése;
  • technikai hiba esetén telefonon segítségkérés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • megbízható, precíz munkavégzés;
  • alapszintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • nyugdíjas szövetkezeti foglalkoztatás.

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület, Blaháról 5 perc gyalog

Munkavégzés ideje: hétfőtől-szombatig 7:15-18:00; előre egyeztetett napokon, napi minimum 4 óra munkavégzés.

Nyugdíjas vizsgafelügyelő(7894) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Egyéb
Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Egyetemi végzettség
Vezetői engedély nem