Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

OPUS
Hirdetés azonosító:7818

Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat 3 műszakba, OPERÁTOR munkakörökbe Ajkára!

FELADATOK:

  • Több munkafolyamat elsajátítása
  • Sorja eltávolítás
  • Homokmagkészítés
  • Fűrészelés
  • Minőség-ellenőrzés
  • Pakolás

ELVÁRÁS:

  • Általános iskolai végzettség

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Jelenléti prémium
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Operátor(7818) - Ajka - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Ajka (Veszprém megye)