Bejelentkezés          Regisztráció

Pizzázói eladó

Tiferno Food Kft.
Hirdetés azonosító:7994

Csatlakozz belvárosi pizzériánk csapatához!

Szeretettel várjuk új kollégáinkat eladói munkakörbe családias hangulatú pizzériánkba a belváros szívében.

Mit kínálunk?

  • kellemes, barátságos munkakörnyezetet
  • a munkavégzéshez szükséges tudást mi biztosítjuk
  • jó hangulatot a mindennapi munkavégzés során

Amit várunk tőled:

  • megbízhatóság
  • alapfokú angol, olasz vagy egyéb nyelvtudás előny de nem feltétel

Miért érdemes jelentkezned?

A tulajdonos és a kollégák egy része olasz, így ha szeretnéd jobban megismerni az olasz kultúrát és megtanulni az autentikus olasz pizza receptjét, itt a helyed!

Pizzázói eladó(7994) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem