Bejelentkezés          Regisztráció

Raktáros diákmunka

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:7647

Naptárak és irodaszerek kereskedelmével foglalkozó partnercégünk karácsonyig keres raktáros diákot, aki az év utolsó részében segíti a csapat munkáját. Téged keresünk, ha a suli mellett szeretnél pénzt is keresni.

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony;
  • megbízhatóság;
  • jó fizikum.

Előnyök:

  • nincs

Munkaidő:

  • Hétfőnként és szerdánként, napi 6-8 óra.

Feladatok:

  • rendelések összekészítése;
  • raklapok le- és felpakolása;
  • békázás - közepes fizikai munka.

Bérezés:

  • 1650 Ft/óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Raktáros diákmunka(7647) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Diákmunka
Munkavégzés helye: Budapest III. kerület
Foglalkoztatás módja: Diákmunka