Bejelentkezés          Regisztráció

Sertéstelepi fiaztató vezető helyettes

Csicsó Farm
Hirdetés azonosító:7780

Motivált fiaztató vezető helyettest keresünk Iharosberény-pádpusztai sertéstelepünkre.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • A munkafolyamatok folyamatos monitorozása, vezetők felé javaslatok megfogalmazása a hatékonyság javítására (állategészségügyi, takarmányozási, technológiai kérdésekben).
  • Takarmányozási és tenyésztési részlegekkel való folyamatos együttműködés
  • Törekvés az elvárt termelési mutatók maximális teljesítésére
  • Fizikai munkatársak tevékenységének koordinálása, telepi protokollok betartásának felügyelete
  • A fiaztató adminisztrációs feladatainak elvégzése, információgyűjtés és adatok elemzése
  • A tartási-, takarmányozási-, állategészségügyi protokollok betartásának felügyelete

Amit szeretnénk kérni

  • Középfokú végzettség
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos képzés

Munkavégzés helye

  • Iharosberény, Pádpuszta

Saját sertés tartása ebben a munkakörben nem engedélyezett!

Sertéstelepi fiaztató vezető helyettes(7780) részletek

Kategória: Környezet / Mezőgazdaság
Munkavégzés helye: Iharosberény, Pád puszta
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély igen