Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Supportos

DataLogic Számítástechnikai Kft.
Hirdetés azonosító:6530

A DataLogic Kft.

2022. szeptemberi kezdéssel

MUNKATÁRSAT KERES

SUPPORTOS MUNKAKÖRBE – 8 órában

Feladatok:

A cég saját fejlesztésű szoftvereihez, elsősorban ügyviteli rendszerhez kapcsolódóan

  • Technikai támogatás nyújtása telefonon és e-mailen keresztül
  • Helyszíni ügyfél-oktatás teljes körű levezénylése
  • A rendszer moduljainak teljes körű megismerése, tesztelése (kiemelten pénzügy, főkönyv, tárgyi eszköz modulok)
  • A felhasználók igényeinek, problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén feladat továbbítása a következő támogatási szintre
  • Az ügyfélpanaszok objektív kivizsgálása, szakszerű ügyintézése, megválaszolása,
  • Javaslattétel a jogosnak ítélt panaszok esetén a fejlesztők felé
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése

Elvárasaink:

  • Önálló, problémamegoldó, kompromisszum kész hozzáállás, kreativitás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Alapfokú pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Hatékonyság, terhelhetőség
  • Ügyviteli rendszerek használatában szerzett gyakorlat
  • Ügyfélorientált szemléletmód

Előnyt jelent:

  • Adatbázis kezelő rendszer ismerete
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmezés
  • változatos, izgalmas feladatok
  • fiatal, nyitott, családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Jelentkezés e-mailben a pozíció és a nettó fizetési igény megjelölésével az allas@datalogic.hu címen:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Kategória:

IT / Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

1132 Budapest, Visegrádi u. 64. I. em. 8.

Supportos állás mentése