Bejelentkezés          Regisztráció

Szezonális Pultos

HOF-FER Investor Kft
Hirdetés azonosító:7782

Dolgozz Te is a folyamatosan fejlődő turisztikai központban, Abádszalókon!

Legyél tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehess a tiszai turizmus folyamatos megújulásának!

A Hajóborda Bisztró keresi csapatába kollégáját az Abádi Kikötőbe

Pultos munkakörbe, szakmai tapasztalattal.

Feladatok:

  • kezeled a vendéglátó programunkat, amiben rendelést veszel fel és fizetteted a vendégeket;
  • fizettetésnél használod a pénztárgépet és bankterminált;
  • elkészíted a kínálatunkban szereplő italokat;
  • udvariasan és szakszerűen szolgálod ki a vendégeket;
  • felelősséged a bár és vendégtér tisztán tartása.

Elvárások:

  • pontosan és precízen végzed a munkádat;
  • csapatban és önállóan is tudsz dolgozni;
  • ápolt és igényes megjelenésed van.

Szükséges készségek, képességek:

  • megbízható vagy és együttműködő;
  • szeretsz vendégekkel foglalkozni;
  • igényed van a rendre és tisztaságra;
  • terhelhetőség és rugalmasság jellemez.

Előnyt jelent:

  • ha szereztél már tapasztalatot ezen a területen.

Amit kínálunk:

  • határozatlan, teljes munkaidős munkaviszony;
  • rugalmas beosztástervezés;
  • tanulási, fejlődési lehetőség.

Szezonális Pultos(7782) - Abádszalók - állás további részletei

Kategória: Vendéglátás / Idegenforgalom
Munkavégzés helye: Abádszalók (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély igen