Bejelentkezés          Regisztráció

Szőlészet vezető

Homola Pincészet Kft.
Hirdetés azonosító:7947

Homola Pincészet Kft. 15 ha ökológiai átállás alatt lévő szőlő ültetvényeinek irányítására szakembert keres.

Felsőfokú végzettség elvárt (kertészmérnök, agrármérnök).

Szőlő ültetvények Paloznak község határában találhatók.

Feladatok:

  • szőlészeti munkák szervezése irányítása a metszéstől a szüretig
  • az állandó és alkalmi munkavállalók munkavégzésének dokumentálása
  • növényvédelem és traktoros munkák szervezése
  • kapcsolattartás a borásszal, kereskedővel, szaktanácsadóval

Laptop, telefon, szolgálati gépkocsi adott.

Szőlészet vezető(7947) - Paloznak - állás további részletei

Kategória: Környezet / Mezőgazdaság
Munkavégzés helye: 8229 Paloznak, Zrínyi utca 0633 hrsz
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen