Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncavezető

Pratoverde Kft
Hirdetés azonosító:7797

Anyagmozgató és targoncavezető munkakörbe keresünk soproni munkavégzésre új munkatársakat, 8 órás munkaidőben,2 és 3 műszakos munkarendbe. A szünetek 30 percesek minden műszakban. 7,5 óra a nettó munkával töltött idő, a 30 perces szünetek ideje fizetve van, vagyis 8 óra van fizetve, amiből 7,5 órát dolgoznak a kollégák.

Lehetőség van a napi műszak után, további 4 óra túlóra vállalására, ami nem kötelező.

Feladatok:

  • Beérkező és a kiszállításra kerülő anyagok raktári mozgatása, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése több műszakos munkarendben.
  • A raktárkészlet pontos, szakszerű kezelése.

Elvárások:

  • Minimum általános iskolai (8 osztály) végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 3324 targoncavezetői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása (területenként változó: 2 vagy 3 műszak)
  • Gyalogkíséretű és vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Korrekt, pontos elszámolást
  • Mozgóbért a teljesítménynek megfelelően
  • Munkaközi szünet is fizetett
  • Már 14 órától jár a délutános műszakpótlék
  • Utazási támogatást a kényelmes munkába járáshoz
  • csoportos baleset biztosítás jár minden munkatársunknak
  • Olyan csapatot, akik befogadják, készségesen betanítják
  • Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztást
  • Vezetőtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Pénzjutalmat az ötleteiért és a lojalitásáért
  • A próbaidőt követően munkatársainkat Anyagmozgató pozícióban nettó 100 000 Ft juttatásban részesítjük
  • Bruttó 12 000 Ft/hó önkéntes nyugdíjpénztárt, a próbaidőt követően
  • 35 000 Ft jelenléti jutalmat negyedévente

Targoncavezető(7797) - Sopron - állás további részletei

Kategória: Szállítás / Logisztika
Munkavégzés helye: Sopron (Győr-Moson-Sopron megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges