Bejelentkezés          Regisztráció

Textilszabász

SUGARBIRD Kft
Hirdetés azonosító:7845

Feladatok

  • Varrodák ellátása szabvánnyal
  • Szabászati feladatok elvégzése
  • Terítékrajz készítése, Kézi terítés, véglevágó használata
  • A szabott anyagok minőségének és méretezésének ellenőrzése.
  • Együttműködés a tervezőkkel és más szakemberekkel.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség textilszabászat, ruhakészítés vagy hasonló területen;
  • Tapasztalat szabási technikákban;
  • Körkéses, kardkéses és szalag késes szabászgépek ismerete;
  • Kockás, csíkos, irányított mintás, strukturált anyagok esetében a terítési és szabási szabályok ismerete;
  • Elasztikus anyagok ismerete;
  • Gyors, precíz munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő cég;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás;
  • Hétköznapi munkavégzés Budapesten a 11.kerületben.

Textilszabász(7845) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Fizikai munka / Segédmunka
Munkavégzés helye: 1112 Budapest, Repülőtéri út 2.B
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem