Bejelentkezés          Regisztráció

Titkárságvezető (igazgatóhelyettes)

HR Allas
Hirdetés azonosító:7708

Titkárságvezető

(igazgatóhelyettes)

Nyíregyháza

20 éves magániskola a titkárság munkáját irányító vezető munkatársat keres.

A titkárság az intézmény szervezési, koordinációs, igazgatási és adminisztratív feladatokat ellátó funkcionális szervezeti egysége, amely közreműködik a vezetői és testületi döntés-előkészítésben és koordinálja azok végrehajtását.

Elsősorban azoknak ajánljuk a pozíciót, aki

  • felsőfokú iskolai végzettséggel és releváns szakképzettséggel és/vagy valamilyen pedagógus végzettséggel rendelkezik;
  • és/vagy vezetési, szervezési képzettsége van, vagy lesz, pl. közoktatási vezetői szakvizsga;
  • legalább 3-5 év titkársági, igazgatási, vezetői gyakorlata van;
  • az IKT eszközök haladó szintű alkalmazója, az újak gyors elsajátítója;
  • írásbeli dokumentációs képessége fejlett;
  • átlátja a szervezetek működési folyamatait és felismeri azok összefüggéseit;
  • proaktív, kezdeményező és célorientált;
  • gondolkodásában rugalmas, problémamegoldásban célratörő;
  • jó szervező, irányító képességekkel rendelkezik;
  • munkatársait képes motiválni a szervezeti célok érdekében;
  • döntéseiért kész felelősséget vállalni;
  • kiküldetésekhez saját gépkocsiját tudja igénybe venni.

Munkakörülmények:

  • A munkavégzés helye: Nyíregyháza;
  • munkaidő: rész-, vagy teljes, kötetlen munkarendben.
  • Azállami intézményektől eltérő szervezeti struktúra és kultúra, nagyobb mozgástér és hatáskör, nagyobb önállóság, eltérő követelmény- és versenyképesebb javadalmazási rendszer.
  • Fő feladata a titkárság operatív irányítása, döntések meghozatala, intézkedések kezdeményezése, a munkatársak szakmai támogatása, munkájuk összehangolása, rendszeres értékelése, a szervezeti egység hatékony működésének biztosítása, monitorozása, továbbfejlesztése.
  • Munkája során a következő informatikai rendszereket használja:
    • Lotus Notes dokumentumkezelő, csoportmunka támogató és kommunikációs alkalmazás;
    • Nagy Machinátor integrált vállalatirányítási rendszer;
    • LibreOffice (Calc, Word), KRÉTA, ÁNYK;
    • operációs rendszer környezet: Linux/Windows.

Pályázatához kérjük csatolni:

  • a részletes fényképes önéletrajzát (adattartalmára ajánljuk a köztisztviselői önéletrajz sablont);
  • a végzettségét igazoló okiratok másolatát,
  • motivációs levelet (választhatóan a bérezéssel kapcsolatos elvárásokkal);
  • referenciákat, ajánlásokat, az eddigi munkáját, eredményeit bemutató egyéb hivatkozásokat;
  • hozzájáruló nyilatkozatot a személyes adatainak a pályázattal kapcsolatos kezeléséhez, továbbításához.

Titkárságvezető (igazgatóhelyettes)(7708) részletek

Kategória: Oktatás / Tudomány
Munkavégzés helye: Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Beosztás: Felsővezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen