Bejelentkezés          Regisztráció

Villanyszerelő

Hamburger Montage Personal
Hirdetés azonosító:7798

A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres!

A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen epületgepeszeti berendezesekkel kapcsolatos munkavegzeshez szükseges kollegakkal. Folyamatosan felveszünk szakembereket vizvezetek, fütes, szellözes, hütes/legkondicionalas, elektromos äram, klima berendezesek  csövezeteinek kiepitesere, beszerelesere, furoelökeszitö es fem munkalatok elvegzesere. A Hamburger Montage Personal GmbH epitkezesi helyszint kinal Önnek. Nagy jelentöseget tulajdonitunk a szemelyes talakozasnak. Nyitott elmevel es lapos hierarchiaval varjuk, hogy Önnel dolgozhassunk.

Meglevö munkatarsaink melle keresünk azonnali munkakezdessel: Villanyszerelöt (f/n/d)

Az Ön feladatai:

  • Elektromos rendszerek telepitese, karbantartasa, javitasa
  • Elektromos rendszerek, aramkörök es tervek kiepitese
  • Szerelesi munkak mint pl hornyolas, maras, emeles
  • Kabelcsatornak elökeszitese, szerelese, majd kabelek lefektetese es bekötese
  • Aljzatok, villanykapcsolok, biztositekok beszerelese

Amit kerünk:

  • Minimum alapfoku nemet nyelvtudas
  • Szakiranyu vagy hasonlo vegzettseg
  • Több eves szakmai tapasztalat vagy szakmai tapsztalattal rendelkezö kezdö
  • Megbizhato munkavegzes, lojalitas es csapatban valo munkavegzes kepessege
  • Magas szintü elkötelezettseg es rugalmassag
  • B kat. Jogositvany elöny

Amit nyujtunk:

  • Biztos munkahely
  • BAP dijszabas szerinti (feletti) teljesitmenyaranyos dijazas, potlekok, karacsonyi es nyaralasi jutalmak
  • 25 napos kezdö eves szabadsag
  • Elsöosztalyu felszereles, professzionalis eszközök (pl. Würth) egyeni munkaruhazat es vedöfelszerelesek
  • Szemelyes tamogatas az illetekes ügyintezötöl
  • Pontos berfizetes, havi elölegfizetes
  • Jo fejlödesi- es kepzesi lehetösegek
  • Valtozatos epitkezesek
  • Magyar nyelvü koordinator

Izgalmas projektek varnak rad mint villanyszerelö, jo fejlödesi lehetösegek es teljesitmenyhez kötött jutalom egy dinamikus cegben.

Erdekli? Varjuk jelentkezeset!

Villanyszerelő(7798) állás további részletei

Kategória: Javítás / Karbantartás / Üzemeltetés
Munkavégzés helye: Külföld
Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen