Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Építőipar / Ingatlan állások

Víz, gáz, fűtésszerelő
Cégünk bővítése céljából csőszerelő / épületgépész kollégát keresünk. Feladatok: Épületek vizes blokkjai, hideg-melegvízzel való ellátása, szennyvízelvezetése, fűtés-hűtés rendszerek kiépítése Elvárások: Tapasztalattal rendelkező szakembereket keresünk ! Minimálisan 3 év szakmai gyakorlat ( ...
Létesítményfelelős
Feladatok: Létesítmény üzemeltetésének teljeskörű szakmai és üzleti irányítása, Működéshez és tervek megvalósításához szükséges erőforrások (emberi, eszköz, műszaki, alvállalkozói, pénzügyi) biztosítása, megszervezése, Irányítása alá tartozó szervezet irányítása, közvetlen beosztottak motiválása, ...
Műszaki előkészítő
Feladatok: gyártmánytervek készítése (CAD, speciális célprogramok), együttműködés a projektvezetőkkel, megrendelőkkel, beszállítókkal, alvállalkozókkal történő kapcsolattartás Elvárások: technikusi és/vagy mérnöki végzettség (gépész vagy építész), AutoCad és/vagy ArchiCad programok magabiztos ...