Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Állások Hajdú-Bihar megyében

Nyomdász/nyomdai gépkezelő
Feladatok: Betanítás után a nyomdagép beállítása, átszerelése, indítása, üzemeltetése, A gyártás végrehajtása a szakmai vezető utasítása, valamint a gyártási program alapján, Az általa üzemeltetett gépek előkészítése, rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása, Minőségi követelményeknek ...
Műszaki ügyintéző
Feladatok: értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése) , bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése), raktár, üzlettér rendben tartása, árumozgatás, csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre Az ...
Pénzügyi asszisztens
Nádudvaron tejtermék értékesítésével foglalkozó cég állást hirdet pénzügyi asszisztens munkakörre. Főbb feladatok, munkák: Ajánlatok, szerződések írása Számlázás, kimenő és bejövő számlák iktatása, ahhoz kapcsolódó adminisztráció, belső ügyviteli rendszer használatának elsajátítása, hatékony ...

Támogatóink