Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Állások Hajdú-Bihar megyében

Könyvelő
Hajdúszoboszlói székhelyű mezőgazdasági cég mérlegképes könyvelőt keres könyvelési és adminisztratív feladatok elvégzésére. Bérszámfejtés terén szerzett tapasztalat előny. Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló külterület. Fényképes önéletrajzot várunk a jelentkezes2021.konyveles@gmail.com email címre. ...
Rendezvényszervező asszisztens
Főbb feladatok, munkák: Kongresszusi regisztrációk kezelése, Szállodákkal, partnerekkel és a résztvevőkkel való kapcsolattartás Rendezvényszervező asszisztensi feladatok ellátása Rendezvények előkészítésében, rendezvényeken és a pénzügyi folyamatokban való közreműködés Az álláshoz tartozó ...
Felszolgáló, Pultos, Szakács
Hajdúszoboszló szívében Nr.8 étterem felszolgáló, pultos, szakács munkakörben keres hosszútávra gondolkodó munkatársakat! Soha ne legyél tömeg légy mindig eredeti! AZONNALI KEZDÉSSEL! Várjuk tapasztalattal rendelkező, valamint pálya kezdők jelentkezését is! Munkakörülmények: teljes munkaidős ...