Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Szállítás / Logisztika állások

Raktári munkalehetőségek
Darukezelő Teherkötöző Targoncavezető Feladatok: be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;, raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése;, leltározásban történő részvétel;, raktári rend betartása;, egyéb raktáros feladatok. Elvárások: munkakörökhöz kötötten: megfelelő gépkezelői ...
Logisztikai asszisztens
Budapesti székhelyű kereskedelmi partnerünk részére logisztikai asszisztens munkatársat keresünk. Feladatok: beérkező rendelések feldolgozása;, vevőkkel és képviselőkkel való kapcsolattartás;, fuvarozással kapcsolatos adminisztráció;, reklamáció kezelése;, jóváírások készítése;, leltárban való ...
Logisztikai munkatárs
Munkakör leírása: A beszerzések teljeskörű ügyintézése, lebonyolítása, nyilvántartása, megrendelések, szállítólevelek kezelése, A beszállítókkal való kapcsolattartás és egyeztetés, Be - és kiszállítások szervezése, ellátása, Anyavállalat képviselőivel francia és/vagy angol nyelvű kapcsolattartás ...

Kövessen minket:
Facebook Twitter RSS