Bejelentkezés          Regisztráció

Alapanyag-gyártó - 3 műszak

OPUS
Hirdetés azonosító:7695

Veszprémi ipari kerámiatermékeket gyártó partnerünk részére keresünk alapanyag-gyártó munkatársakat, 3 műszakba.

Feladatok:

  • Granulátum/massza/máz gyártás az alapanyag ellenőr utasításai szerint, ezek ellenőrzése, jelölése,
  • Alapanyag gyártó malmok betöltése,
  • A betöltéshez szükséges alapanyagok előkészítése, kimérése, porlasztott anyag előállítás,
  • Targoncás anyagmozgatás,
  • Gépek kezelése, karbantartása.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség,
  • Targoncavezetői képesítés,
  • Három műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat,
  • Vegyianyag-gyártó képesítés,
  • A különböző területekhez tartozó feladatokban való jártasság,
  • Ipari gáz- és olajtüzelő-berendezés kezelő OKJ,
  • Kisteljesítményű kazánfűtő OKJ.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség,
  • Műszakonként 40 perc munkaközi szünet, ami a munkaidő részét képezi ( 1x20, 2x10 perc),
  • Túlóra vállalási lehetőség,

Alapbéren felüli juttatások:

  • Cafetéria már a belépéstől ( bruttó 24.000.-36.000.- Ft-ig/hó),
  • Műszakpótlék 40%,
  • Alapanyag-gyártó pótlék,
  • Jelenléti bónusz,
  • Mozgóbér (próbaidő lejárta után),
  • Ajánlói jutalom,
  • Mentorálási pótlék lehetősége,
  • Munkába járás támogatása veszprémi munkavállalóinknak is,
  • Munkaruha biztosítása,
  • Egyéb szociális juttatások.

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Alapanyag-gyártó - 3 műszak(7695) részletek

Kategória: Fizikai munka / Segédmunka
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)