Bejelentkezés          Regisztráció

Takarító

CE Glass Industries
Hirdetés azonosító:7832

Csatlakozz szatymazi csapatunkhoz Takarító pozícióba, mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:

  • Iroda napi szintű gépi- és kézi takarítása korszerű eszközökkel
  • Irodai épület teljes körű takarításában való részvétel (portörlés, porszívózás, kárpittisztítás, ajtók és üvegek tisztítása)
  • Üzemi mellékhelyiségek tisztán tartása
  • Tevékenység adminisztrálása, közvetlen vezető informálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat üzemi és irodai takarításban
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz és igényes munkavégzés
  • Alaposság és tisztaság iránti igény
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Takarítói területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Talpraesettség, megfelelő kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Munkavégzés helye: Szatymaz
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási támogatás
  • 2021 Év Gyára kategória győztes vállalata vagyunk (Dolgozói elégedettség kategória)

Takarító(7832) - Szatymaz - állás további részletei

Kategória: Fizikai munka / Segédmunka
Munkavégzés helye: Szatymaz (Csongrád megye)