Bejelentkezés          Regisztráció

Anyaggazda-adminisztrátor

Bégé Design Kft.
Hirdetés azonosító:7846

Autóipari és reklámgrafikai fóliák forgalmazásával (3M, Lintec) foglalkozó cég keres családias, kis létszámú csapatába lendületes, tettre kész új munkatársat anyaggazda-adminisztrációs pozícióra.

Feladatok:

  • Rendelések felvétele, összekészítése, csomagolása
  • Telefonon vagy írásban érkezett ügyféligények kezelése
  • Ügyfeleink folyamatos, magas színvonalú kiszolgálása
  • Adminisztrációban való segítségnyújtás
  • Számlázás

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált személyiség
  • Önállóság, megbízhatóság, kezdeményező és problémamegoldó képesség
  • Határozott, kiegyensúlyozott személyiség
  • Változások gyors, rugalmas kezelése
  • Önálló döntéshozatal

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Segítőkész csapat
  • Fiatalos, családias hangulat
  • Inspiráló környezet
  • Változatos, pörgős munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Előre jutási lehetőség

Állás, munka területe:

  • Teljes munkaidő

A könnyű fizikai munka (fóliák mérése, mozgatása) miatt, elsősorban férfi jelentkezőt várunk, de szívesen látunk olyan hölgy jelentkezőt, aki képesnek érzi magát a feladatra.

Anyaggazda-adminisztrátor(7846) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: Budapest
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély nem