Bejelentkezés          Regisztráció

Asszisztens

Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Hirdetés azonosító:7979

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság felvételt hirdet asszisztens munkakör betöltésére, határozatlan idejű munkaviszonyba, teljes munkaidőre.

Feladatok:

  • Az illetékes osztály feladat-és hatáskörébe tartozó iratkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása. A vezető munkájának közvetlen támogatása, segítése.
  • A szervezeti egységhez be-és kimenő levelezéssel kapcsolatos feladatok elvégzése, a telefonhívások, e-mailek kezelése.
  • Végzi a vezető által igényelt információk összegyűjtését, levelek, jelentések leírását diktálás vagy kézirat alapján.
  • Figyeli az osztályon felhasználásra kerülő iroda- és számítástechnikai kellékanyagok fogyását és intézi azok megrendelését.
  • Nyilvántartja az osztály dolgozóinak szabadságát, havi rendszereséggel lejelenti a bérszámfejtés felé.

Jelentkezési feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • Középiskola/gimnázium, érettségi,
  • Magas szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete.

Elvárt kompetenciák:

  • terhelhetőség,
  • megbízhatóság,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • szabálykövető magatartás.

Előnyt jelent:

  • ECDL vizsga
  • közigazgatásban hasonló területen szerzett gyakorlat
  • POSZEIDON iktatórendszer felhasználói szintű ismerete
  • JDolber program jelenlét moduljának ismerete és használata
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 év tapasztalat

Asszisztens(7979) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: Budapest