Bejelentkezés          Regisztráció

Csőszerelő

OPUS
Hirdetés azonosító:7853

Veszprémi víz- gáz- fűtés szereléssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégát csőszerelő munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • Heti 5 napos munkavégzés (hétfőtől péntekig)
  • Magas szintű szakmai irányítás
  • Profi eszközpark
  • Stabil megrendelői háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Főállás vagy vállalkozói jogviszony
  • Korrekt bérezés
  • Fejlődési lehetőség

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Lakóépületek belső fűtési rendszereinek kialakítása, valamint ezek karbantartása és javítása
  • Vízhálózatok kiépítésében, javításában, karbantartásában való részvétel
  • Gázkészülékek beüzemelésében, javításában, cseréjében való részvétel
  • Gázhálózatok korszerűsítésében való részvétel

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2/2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Csőszerelő(7853) - Veszprém - állás további részletei

Kategória: Építőipar / Ingatlan
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)