Bejelentkezés          Regisztráció

Kőműves, ács

Kelet-Ép-Terv Kft
Hirdetés azonosító:7995

Több mint 20 éve működő, megbízható, nyíregyházi építőipari cég szakmunkás bizonyítvánnyal, legalább 3 éves szakmai gyakorlattal rendelkező, tapasztalt, önállóan dolgozni tudó, kőműves, ács munkavállalókat keres. Munkavégzés helye Nyíregyháza.

Amit ígérünk:

Tisztességes, versenyképes bérezés, bejelentett munkakör, munkaruha, cipő, orvosi vizsgálat, jó szerszám ellátás, munkavédelmi oktatás.

Cégautóval való kiszállítás városon belül.

Amit elvárunk:

Szakszerű, gyors, precíz munkavégzés, jó együttműködési készség, kollegalítás.

Fontosabb feladatok:

Kőműves: Betonozási, zsaluzási, falazási, állványozási, vakolási munkák.

Ács: tetőszerkezet készítés, tetőfedés készítés.

Kőműves, ács(7995) - Nyíregyháza - állás további részletei

Kategória: Építőipar / Ingatlan
Munkavégzés helye: Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző
Vezetői engedély nem