Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítési ügyfélmenedzser

HOF-FER Investor Kft
Hirdetés azonosító:7843

Dolgozz Te is a folyamatosan fejlődő turisztikai központban, Abádszalókon!

Legyél tagja sikeres csapatunknak, hogy részese lehess a tiszai turizmus folyamatos megújulásának!

Az Abádi Kikötő keresi kollégáját

Értékesítési ügyfélmenedzser munkakörbe.

Kikötői irodánkba keressük leendő kollégánkat, aki jártas az értékesítésben és adminisztratív feladatokban.

Feladatok:

  • értékesíted szolgáltatásainkat;
  • kapcsolatot tartasz partnereinkkel, beszállítóinkkal;
  • figyelsz ügyfeleink igényeire és folyamatos kapcsolatot ápolsz velük;
  • menedzseled a beszerzéseket;
  • szerződéseket kötsz szolgáltatásaink vevőivel;
  • elvégzed a bérlésekkel kapcsolatos teendőket;
  • ajánlatokat készítesz;
  • napi adminisztratív munkákat elvégzed;
  • beérkező telefonos és írásbeli megkeresésekre megoldást találsz;
  • kezeled pénztárunkat.

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel;
  • ügyfélközpontú hozzállás jellemez;
  • jó kommunikációs készséged van.

Szükséges készségek, képességek:

  • megbízható vagy és együttműködő;
  • terhelhetőség és rugalmasság jellemez;
  • számítógépes programok ismerete (Microsoft Word, Office, Excel).

Előnyt jelent:

  • ha értékesítési tapasztalattal rendelkezel;
  • ha beszélsz angol és/vagy német nyelven.

Amit kínálunk:

  • határozatlan, teljes munkaidős éves munkaviszony;
  • nagyfokú önállóság egy támogató környezetben;
  • rugalmas beosztástervezés;
  • hétfőtől vasárnapig tartó 5/2 munkarend;
  • tanulási, fejlődési lehetőség.

Értékesítési ügyfélmenedzser(7843) részletek

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: Abádszalók (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Egyéb