Bejelentkezés          Regisztráció

Értékesítő / Sales Manager

Bythepay Kft.
Hirdetés azonosító:7951

Sokat álmodozol arról, hogy jövedelmező karriert építesz, ami még csak távolról sem hétköznapi? Itt a lehetőség, hogy csatlakozz egy dinamikus csapathoz, mely Magyarország egyik legjobb éttermi szoftverét értékesíti!

Szívesen dolgoznál akár 7 számjegyű fizetésért?

Szereted a szabadságot és a kihívásokat?

Szeretnél egy összetartó, kreatív csapat részese lenni, ahol számítanak az ötleteid és adnak a véleményedre?

Amennyiben ezekre a kérdésekre a válaszod igen, akkor a legjobb helyen vagy.

Főbb feladatok:

  • Belföldi ügyfelek megkeresése sales funnelünk segítségével
  • End-to-end sales feladatok végzése (kutatás, megkeresés, meeting leszervezése, demozás, szerződés aláírás)

  • Online vagy személyes találkozók szervezése potenciális partnerekkel

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Új partnereinkhez releváns kapcsolattartók felkutatása

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • Versenyképes fizetés, teljesítmény prémiummal
  • Szuper fiatalos, inspiráló munkakörnyezet, ahol az ötleteidnek helye van

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség egy motivált csapatban

  • Laptop, telefon

  • Kapcsolati háló bővítése

  • Azonnali kezdési lehetőség

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Kapcsolatteremtő készség, támogató, barátságos személyiség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt, választékos szókincs/ üzleti kommunikáció

  • Minimum 2 év értékesítői tapasztalat

  • Jó problémamegoldó képesség

  • Tárgyalóképesség

  • Elhivatottság, hogy saját magad számára teremts kimagasló karriert

  • Angol középfokú nyelvtudás

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és bérmegjelöléssel várjuk.

Értékesítő / Sales Manager(7951) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület Váci út
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok