Bejelentkezés          Regisztráció

Főkönyvelő

BácsWork
Hirdetés azonosító:7669

Feladat:

  • A számviteli osztály napi működésének irányítása, felügyelete, illetve a havi és év végi számviteli tevékenységeket és folyamatokat, mint pl.: számlák/tartozások/pénztárbizonylatok kezelése, főkönyv/bérszámfejtés/közművek intézése.
  • Az időszaki (havi, negyedéves, éves) zárások elkészítése. (felel a naprakész vevő és szállító folyószámla nyilvántartásért, részt vesz a követeléskezelésben, folyószámla egyeztetésben)
  • A könyvvizsgáló, és az ellenőrök munkájának támogatása.
  • Kulcs szerepet játszik a tranzakciók dokumentálásához szükséges fiskális fájlok és nyilvántartások létrehozásában és karbantartásában.
  • Bérszámfejtés

Elvárás:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség - könyvelői regisztráció
  • Bizonyított több éves munkatapasztalat hasonló munkakörben MS Office/gyakorlati tapasztalat könyvelői szoftverek (pl. SAP, SERPA stb.) használatában
  • Pontos, precíz munkavégzés, rendszerszintű gondolkodás, vállalkozói szemlélet előnyt jelent

Amit a cég kínál:

  • Bérezés: Br. 700.000 Ft/hó
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség

Munkaidő: 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye: Makó

Főkönyvelő(7669) - Makó - állás további részletei

Kategória: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
Munkavégzés helye: Makó (Csongrád megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély nem