Bejelentkezés          Regisztráció

Forgácsoló munkatárs

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:7649

Modern munkakörnyezetű, szegedi telephellyel rendelkező partnerünkhöz keresünk hagyományos esztergályos és marós munkakörben forgácsoló munkatársakat.

FELADATOK

  • Rajzdokumentáció alapján a saját technológia sorrend meghatározása, forgácsolási feladattok elvégzése;
  • Rendszeresitett nyomtatványokon tevékenységek dokumentálása;
  • Forgácsolási tevékenységekre vonatkozó külső és belső szabályok betartása;
  • Felettesek tájékoztatása a forgácsolási tevékenységhez szükséges tárgyi eszköz igények megfogalmazásában, a szükséges anyagokról, eszközökről;
  • Önálló munkavégzés alkatrészgyártás esetén;
  • Műszaki vezető irányítása alatt nagy bonyolultságú alkatrészek gyártása.

ELVÁRÁSOK

  • Esztergályos vagy marós szakmunkás bizonyítvány;
  • Legalább 1 éves szakmai, gyakorlati tapasztalat;
  • Önálló műszaki rajz olvasási, értelmezési készség;
  • Mérési gyakorlat, szerszám élezési-, karbantartási gyakorlat;
  • Önálló és csapatbeli munkavégzés;
  • Az egyedi alkatrészgyártáshoz kapcsolodó technológiai folyamatok ismerete.

ELŐNYT JELENT

  • Azonnali munkába állás;
  • Több éves tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Modern munkakörnyezet;
  • Tervezhető munkabeosztás;
  • Bérlettámogatás.

MUNKAIDŐ

  • Hétfőtől péntekig, 7:00-15:30

Forgácsoló munkatárs(7649) - Szeged - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)