Bejelentkezés          Regisztráció

Gépészmérnök gyakornok

OPUS
Hirdetés azonosító:7729

Veszprémi egyedi gépgyártással, automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk tervezésben jártas gépészmérnök vagy villamosmérnök hallgatókat.

ELVÁRÁSOK:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Gépészmérnök, vagy villamosmérnök tanulmányok
  • Gépészeti ismeretek
  • Tervező program ismerete pl.: AutoCAD, Inventor
  • Heti min. 2-3 munkanap vállalása

FELADATOK:

  • Egyedi termékek, berendezések gépészeti tervezése
  • Közvetlen részvétel a gyártási folyamatban
  • Dokumentációk elkészítése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Tanulmányok befejezésével főállású munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Gépészmérnök gyakornok(7729) - Veszprém - állás további részletei

Kategória: Pályakezdő / Gyakornoki programok
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)
Foglalkoztatás módja: Diákmunka