Bejelentkezés          Regisztráció

Hegesztő

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:7823

Acélszerkezetek hegesztésére, összeszerelésére keresünk munkavállalókat, kiemelkedő fizetéssel. A munka vidéki helyszíneken, hétfő reggel 6:00 órási szegedi indulással és pénteken 17:00 órási visszaérkezéssel történik. Szállást hétköznapokra biztosít a cég! Az utazás céges autóval történik.

HELYSZÍN

ORSZÁGOS- szegedi indulással

BÉR: Nettó: 395.000-450.000 Ft/hó

FELADATOK

  • hegesztés;
  • acélszerkezetek szerelésében aktív részvétel;
  • csavarozás.

ELVÁRÁSOK

  • hegesztő végzettség;
  • hegesztő vagy acélszerkezet-szerelő munkakörben szerzett tapasztalat;
  • megbízhatóság, precíz pontos munkavégzés.

AMIT KÍNÁLUNK

  • tervezhető munkabeosztás;
  • kiemelkedő bérezés, mely több lépcsőben folyamatosan emelkedik;
  • munkába járás támogatása;
  • modern, kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • szállás az építkezés helyszínéhez közel: kulturált, 2 ágyas panziókban;
  • jó csapat.

MUNKAIDŐ

  • hétfőtől péntekig 7:00-17:00 több szünettel.

Hegesztő(7823) - Szeged - állás további részletei

Kategória: Szakmunka
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély nem