Bejelentkezés          Regisztráció

HR gyakornok

OPUS
Hirdetés azonosító:7376

Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk diákokat,

HR GYAKORNOK

munkakörbe, Ajkára!

FELADATOK:

  • Részvétel belső és külső képzések tervezésében, megvalósításában, új képzések létrehozásában
  • Duális képzések koordinálása, kapcsolattartás képző intézményekkel, diákokkal
  • Részvétel toborzási projektekben
  • HR stratégiához kapcsolódó programok megvalósításában való részvétel (elégedettség felmérés, teljesítmény management, munkaerő megtartás, vezetőfejlesztés program, belső mobilitás ) a társosztályokkal
  • Auditokra való felkészülés támogatása, valamint auditokon való részvétel (IATF, ISO)
  • Rendezvények, csapatépítő tréningek szervezésében részvétel
  • HR és szervezetfejlesztés projektekben való részvétel

ELVÁRÁS:

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (ha 25 év alatti vagy, passzív hallgatói jogviszonyod is megfelelő)
  • Gazdasági vagy HR területen folytatott tanulmányok
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Minimum heti kettő nap (hétköznap) munkavégzés vállalása, 08:00-16:00- ig intervallumban

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hr irányú tanulmányok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér
  • Kellemes, csapatorientált vállalati légkör
  • Releváns szakmai tapasztalatszerzési lehetőség

HR gyakornok(7376) - Ajka - állás további részletei

Kategória: Pályakezdő / Gyakornoki programok
Munkavégzés helye: Ajka (Veszprém megye)