Bejelentkezés          Regisztráció

Ingatlan értékesítő

Remax Hillside
Hirdetés azonosító:7838

Csatlakozz hozzánk

Értékesítő (Ingatlan)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Ha ez az időszak elgondolkodtatott, hogy változtatnál az életeden, akkor itt a lehetőség, hogy végre megtedd!
Nemzetközi ügynökségünk budai és pesti ingatlanirodája új értékesítőket keres.
Értékesítőink képzéseink során elsajátíthatják az ingatlanszakma magas nemzetközi színvonalát, egyedülálló tárgyalási technikákat, amely kiemel minket a versenytársak közül.
Cégünk főként nagy és közepes értékű ingatlanok értékesítésére kínál, prémium megoldásokat és szolgáltatásokat. Értékesítőink átlagosan 400.000-800.000 forintot között keresnek.
Kiemelkedő teljesítményt nyújtó kollégáink havi 1.000.000 forintos feletti keresetre tehetnek szert. Ezért egyedülálló módon, a jutalékos rendszer ellenére, a betanulás alatt is megajánlunk jutalékelőleget, amely nettó 200.000 Ft az első 3-6 hónapban.

Szívesen látunk kereskedelemből, hitel-biztosítási területről és vendéglátás/turizmusból érkező jelentkezőket, de ez nem feltétel. Az a bizonyos „értékesítői véna” szükséges a sikerhez.

Amennyiben felmerült benned, hogy a közeljövőben esetleges gazdasági recesszió nem kedvez az ingatlanszektornak, úgy biztosítani tudunk arról, hogy irodánk előző válság alatt szerzett tapasztalatainak és eltérő működési elvének köszönhetően a folyamatos növekedés továbbra is biztosított.

Rólunk

Budai Ingatlan irodánk 10 éves múltra tekint vissza, átlagon felüli helyismerettel. Jelenlétünkkel, elhivatottságunkkal és szaktudásunkkal igyekszünk valódi minőséget és értéket vinni a hazai ingatlanszakmába. Vállt vállnak vetve testvérpárként vezetjük Hillside irodánkat. Sok munkával, szorgalommal, alázattal és nem nyugvó tűzzel azóta a RE/MAX Magyarország egyik vezető irodájává váltunk.

A RE/MAX-ot két, a húszas éveiben járó ingatlan bróker megalapította a RE/MAX hálózatot 1973-ban, amely mára egy globális szervezetté nőtte ki magát. Tanácsadóink éves szinten a több ingatlan adás-vételt bonyolítanak, mint bármely más bróker cég a piacon. A RE/MAX egymást követő 7 évben az elsőszámú ingatlanközvetítő franchise hálózat az Enterpreneur 500 listáján.
Európában 20500 ingatlanirodában több, mint 30 000 tanácsadója van a hálózatnak. Ha a globális adatokat nézzük 120 országban vagyunk jelen, tanácsadóink száma 140 000 fő jelenleg.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Fontos a talpraesettség, extrovertált személyiség,
  • Jó meggyőző képesség, megjelenés,
  • Nem okoz nehézséget a hideghívás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Banki, biztosítási termékek értékesítésével kapcsolatos tapasztalat
  • Kereskedelmi, értékesítői, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Területi képviselői tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete (német, orosz, héber, kínai)

Amit kínálunk:

  • Szakmai tréningek
  • Központi professzionális alapképzés
  • Heti képzés az irodai munka során
  • Kirendelt mentor, aki lépésről lépésre segít a szakma elsajátításában
  • Kiemelkedő marketing háttér – Marketing Centerünkben és a RE/MAX Multiverse-ben nyugati sztenderdek alapján kialakított marketing anyagok, digitális flyerek, egyedi reklámfilmek készítése.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Területi képviselő
  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Biztosítás értékesítés

Jelentkezéshez, kérlek csatold fényképes önéletrajzod.
Ha pár sorban leírnád hogy miért pont az ingatlan közvetítés, és a RE/MAX, azzal nagyban növeled az esélyét, hogy be is hívjunk személyes interjúra.

Ingatlan értékesítő(7838) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Építőipar / Ingatlan
Munkavégzés helye: Budapest, Király utca
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó