Bejelentkezés          Regisztráció

Jogász

TS Retail Kft.
Hirdetés azonosító:7998

Az európai MERE szupermarket hálózat jogászt keres magyarországi munkavégzésre.

Szükséges munkatapasztalat: 3–6 év Teljes munkaidő: napi 8 órás munkarend

Feladatok:

  • Ügyvédi tanácsadás a vállalati részlegek számára különböző polgári jogi kérdésekben, beleértve a vállalati, munkaügyi és közigazgatási jog területét.
  • Szerződéses és reklamációs munkák elvégzése.
  • A vállalat jogi támogatása: szerződések, kiegészítő megállapodások, utasítások, határozatok, instrukciók, szabályzatok, meghatalmazások, levelek, értesítések és egyéb jogi szövegek elkészítése, felek között fennálló nézeteltérések vagy vitás kérdések hivatalos dokumentálása.
  • Kapcsolattartás a felügyeleti hatóságokkal.
  • Adminisztratív kapcsolatok kezelése és a vállalat képviselete bíróságokon, állami és közszolgáltatási szervezeteknél.

Elvárások:

  • Felsőfokú jogi végzettség.
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat.
  • Polgári, szerződéses, közigazgatási, eljárásjogi, adóügyi, vállalati és munkaügyi
    jogi ismeretek.
  • Jogi személyek bejegyzésében és megszüntetésében szerzett tapasztalat előny.

Kiskereskedelmi (retail) tapasztalat előny.

Munkaidő és feltételek: 09:00–17:00, hétfőtől péntekig, Budapesten.

Lehetőség van munkautakra Magyarország területén.

Munkabér: nettó 1700 euró.

Jogász(7998) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Jog / Közigazgatás
Munkavégzés helye: Budapest
Idegen nyelvtudás: Angol
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Doktori cím
Vezetői engedély igen