Bejelentkezés          Regisztráció

Közterület-felügyelő

Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság
Hirdetés azonosító:7981

közterület- felügyelő

munkakör betöltésére határozatlan idejű közszolgálati jogviszonyt hirdet.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

  • határozatlan idejű.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • A közterületek jogszerű használatának ellenőrzése, közterületen folytatott engedélyhez, illetve útkezelői hozzájáruláshoz kötött tevékenységek szabályszerűségének ellenőrzése.
  • Közreműködés a közterület, az épített és a természeti környezet, a közrend, a közbiztonság, az önkormányzati vagyon védelmében.
  • Közterület-felügyelői hatáskörbe tartozó intézkedések megtétele.
  • Közreműködés a bűnmegelőzési feladatok megvalósításában.

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Középiskola/gimnázium, és közterület-felügyelői vizsga vagy közszolgálati szakképesítés,
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőoktatásban szerzett közszolgálati szakképzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás vezetői engedély.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • A 87/2019. (IV. 23.) Korm. rendelet 9. alapján készített fényképes önéletrajz, Letölthető: https://shorturl.at/v2Ng9
  • Iskolai végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata.

Közterület-felügyelő(7981) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Jog / Közigazgatás
Munkavégzés helye: Budapest
Foglalkoztatás módja: Köztisztviselő
Beosztás: Beosztott