Bejelentkezés          Regisztráció

Művezető

InnovaSter-Trade Kft
Hirdetés azonosító:7690

Magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő gépgyártó cég

MŰVEZETŐT

keres.

Munkavégzés helyszíne veresegyházi telephelyünkön.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi termelési feladatok szervezése, koordinálás
  • Termelési terv megvalósításának biztosítása
  • Termelésben felmerülő problémák kezelése
  • Termelésben részt vevő munkatársak tevékenységének irányítása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Számítógépes ismeretek
  • 10 órás munkarend vállalása
  • Logikus, rendszerben való gondolkodás
  • Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • bejelentett munka
  • versenyképes, megállapodás szerinti bérezés
  • egyműszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkaruha, védőeszközök biztosítása.
  • új gépek szerszám- és munkadarab bemérő rendszerrel

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Művezető(7690) - Veresegyház - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Veresegyház, Sport u.2.
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakmunkás képző