Bejelentkezés          Regisztráció

Rendszergazda

OPUS
Hirdetés azonosító:7841

Veszprémi partnerünk részére, rendszergazdai munkakörbe munkatársat keresünk, hosszú távra.

Feladatok:

  • Rendszerek beüzemelése, kiépítése, karbantartása
  • Ügyfelek informatikai támogatása, munkaállomások telepítése, karbantartása

Elvárások:

  • Microsoft termékek és rendszerek magabiztos ismerete
  • Vállalati szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hálózati ismeretek;
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvismeret
  • Önálló problémamegoldás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Részleges home office lehetőség
  • Korrekt juttatási rendszer
  • Kulturált, fiatalos környezet

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Rendszergazda(7841) - Veszprém - állás további részletei

Kategória: IT / Telekommunikáció
Munkavégzés helye: Veszprém (Veszprém megye)