Bejelentkezés          Regisztráció

Számviteli munkatárs - pénztárkezelő

GANZ MOTOR Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7247

Szeretné magát kipróbálni a vasúti gépgyártás egyetlen hazai tulajdonú, nemzetközileg elismert szereplőjének munkatársaként? Legyen tevékeny részese a GANZ közel 200 éves történelmének és jelentkezzen – az egyedi vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó – Ganz Motor Kft. csapatába

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

munkakörbe!

Amit nyújtani tudunk, ha nálunk helyezkedik el:

  • feladatait rugalmas munkaidőben végezheti, hétfőtől péntekig
  • stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, jól megközelíthető, családias légkörű irodánkban
  • részt vehet belső képzéseinken és támogatjuk a szakmai fejlődését
  • részesül juttatásainkban, mint a magánnyugdíj-pénztári hozzájárulás, és a céges üdülő igénybevétele

Ön a megfelelő jelölt számunkra, ha:

  • rendelkezik min. középfokú számviteli végzettséggel
  • min. 2 év szakmai tapasztalata van
  • magas szinten kezeli az MS Office alkalmazásokat
  • pontos, precíz és analitikus gondolkodás jellemzi

A kiválasztás során előnyként ismerjük el:

  • ha rendelkezik pénztárkezelő és valutapénztáros végzettséggel
  • a szakmai tapasztalatát ipari, termelő vállalatnál szerezte

Ha egymást választjuk, az alábbi feladatai lesznek nálunk:

  • kimenő számlák készítése, könyvelése.
  • vevői folyószámla karbantartása, vevői kapcsolattartás,
  • analitika és főkönyv egyeztetése,
  • forint és valutapénztár kezelése,
  • KSH statisztikák készítése,
  • számviteli zárásokban (havi, éves) való részvétel,
  • az adminisztratív tevékenységek fejlesztése,
  • pénzügy/számvitel területet érintő projektekben való részvétel.

Számviteli munkatárs - pénztárkezelő(7247) részletek

Kategória: Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
Munkavégzés helye: Budapest
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola