Bejelentkezés          Regisztráció

Szerszámfelrakó - 3 műszak

OPUS
Hirdetés azonosító:7684

Nemesvámosi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársakat 3 műszakban, SZERSZÁMFELRAKÓ munkakörbe!

FELADATOK:

  • Gyártáshoz szükséges fröccsöntő szerszám le és felrakása a fröccsgépre
  • A szerszám gyártáshoz való előkészítése, ellenőrzése
  • A fröccsöntő gépek és késztermék továbbító robotok szakszerű üzemeltetése

ELVÁRÁS:

  • Műszaki jellegű szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajz- és anyagismeret
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Igényes, pontos, precíz, magas minőségű munkavégzésre
  • Jó problémamegoldó képessége

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Műszak pótlékok – Kiemelt éjszakás műszakpótlék
  • Stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti prémium
  • Teljesítmény prémium
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Szerszámfelrakó - 3 műszak(7684) részletek

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Nemesvámos (Veszprém megye)