Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncavezető

OPUS
Hirdetés azonosító:7779

Nemesvámosi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársakat 3 műszakban, TARGONCAVEZETŐ munkakörbe!

FELADATOK:

  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncával
  • Dokumentáció
  • Komissiózás

ELVÁRÁS:

  • Vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncás jogosítvány és OKJ targoncavezetői bizonyítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Műszak pótlékok – Kiemelt éjszakás műszakpótlék
  • Stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti prémium
  • Teljesítmény prémium
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Targoncavezető(7779) - Nemesvámos - állás további részletei

Kategória: Fizikai munka / Segédmunka
Munkavégzés helye: Nemesvámos (Veszprém megye)