Bejelentkezés          Regisztráció

Tárasházkezelői munkatárs

Éri Kft.
Hirdetés azonosító:7916

Komoly múlttal rendelkező társasházkezelő cég részmunkaidős munkatársat keres Budapest, II. kerületi irodájába (6 órában).

Főbb feladatok:

  • Adminisztratív feladatok:
  • A cég árajánlatainak elkészítése, kiküldése
  • közgyűlések ügyintézése (meghívó, jegyzőkönyv, nyomon követés)
  • célbefizetések, szavazások ügyintézése + írásbeli szavazások jegyzőkönyveinek készítése
  • közüzemi ügyintézések (képviselő változások bejelentése (új házak átvételénél) + egyéb ügyintézések)
  • fundamenta ügyintézések
  • banki ügyintézések (időpont foglalások)
  • biztosítási ügyintézések, nyomon követés
  • társasházi káreseménynél szerelők értesítése (hibaelhárítás miatt)
  • új társasházak iratanyagainak szortírozása, hiányzó iratok bekérése
  • víz/gáz/hőmennyiség elszámolás készítése,
  • tartálymosások ügyintézése

Egyéb feladatok:

  • Postai ügyintézés (levelek feladása, átvétele a postán) – max. heti 1 alkalom

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • irodai munka tapasztalat
  • jó számítógépes felhasználói ismeret (word, excel, outlook levelezés)
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs képesség
  • jó állóképesség!

Amit kínálunk:

  • céges telefon
  • munkába járás támogatása
  • stabil, hosszútávú munkahely
  • bérezés megegyezés szerint

Tárasházkezelői munkatárs(7916) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: Budapest
Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem