Bejelentkezés          Regisztráció

Targoncavezető

OPUS
Hirdetés azonosító:7816

Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat 3 műszakba, TARGONCAVEZETŐ munkakörökbe Ajkára!

FELADATOK:

  • Aluminimum olvasztása és ötvözése
  • Az öntő egységek ellátása fémhordó targoncákkal
  • Mintavétel különböző analízisekhez
  • A folyékony fém minőségének folyamatos ellenőrzése

ELVÁRÁS:

  • Általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkabérelőleg
  • Jelenléti prémium
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Targoncavezető(7816) - Ajka - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Ajka (Veszprém megye)