Bejelentkezés          Regisztráció

Területi képviselő - szerb nyelvtudással

CE Glass Industries
Hirdetés azonosító:7984

Csatlakozz értékesítési csapatunkhoz Területi képviselő - szerb nyelvtudással pozícióba, mi számítunk Rád!

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatok készítése, rendelések felvétele
  • Ügyfelek pontos, színvonalas kiszolgálásának biztosítása
  • Régi ügyfelek megtartása, új ügyfelek keresése
  • A cég által megfogalmazott minőségpolitikának a folyamatos érvényesítése
  • Állandó kapcsolattartás a partnerekkel, a felmerülő problémák korrigálása
  • Ügyfelek rendszeres személyes látogatása
  • A reklamációk megfelelő kezelése
  • Szaktanácsadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szerb és angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Területi képviselőként szerzett 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szlovák vagy román vagy német nyelvtudás
  • Üvegiparban, nyílászáró iparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 4 napot dolgozunk egy héten (Hétfő-Csütörtök 07:30-17:00)
  • Korrekt bérezést adunk, amely követi a szakmai tudásod szintjét.
  • Alapbéred mellé havi szintű motivációs bónuszt adunk, év végén pedig prémiumot.
  • Vannak időszakos bónuszaink is (pl.: Törzsgárda Díj, Év dolgozója Díj, Ajánlási bónusz).
  • Ha úgy látjuk, hogy rohamosan fejlődsz, és mindent beleteszel a munkádba, akkor részt vehetsz Karrierprogramunkban. Ha sikeresen szerepelsz, akár előléptetéssel is honorálhatjuk a teljesítményed!
  • Fontos számunkra dolgozóink tudásának gyarapítása, így számos vállalati tréningen ott leszel.
  • 2023-ban Kiváló Innovatív Márka, 2024-ben Kiváló Munkáltatói Márka díjazottak lettünk a magas színvonalat képviselő márkákat díjazó MagyarBrands versenyén, amelyekre nagyon büszkék vagyunk!

Területi képviselő - szerb nyelvtudással(7984) részletek

Kategória: Értékesítés / Kereskedem / Üzlet
Munkavégzés helye: Szatymaz (Csongrád megye)