Bejelentkezés          Regisztráció

Ügyvezetői asszisztens

Iso-Fém Plusz Kft.
Hirdetés azonosító:7878

Fiatal férfi építész-gépész mérnököt keresünk ügyvezetői asszisztens feladatkörbe.

Követelmények:

  • Felsőfokú gépész vagy építész végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Word, excel, WEB erős felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Munkakörülmények:

  • Irodai munka

Kötelességek:

Ügyvezetői asszisztens feladatai a következők:

  • Projektek menedzselése (árajánlatok készítése, tervdokumentációk és/vagy helyszíni felmérések alapján)
  • Partnerekkel történő napi szintű kapcsolattartás magyar és angol nyelven szóban és írásban (munkákhoz szükséges anyagok, eszközök rendelése, szállítások egyeztetése, leltár készítés)
  • A fizikai és irodai létszámmal kapcsolatos adminisztratív munkák (üzemorvosi teendők, munkavédelemmel kapcsolatos ügyintézés, bérszámfejtés előkészítése könyvelő részére)

Ügyvezetői asszisztens(7878) - Debrecen - állás további részletei

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: 4030 Debrecen, Bihari u. 7.
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen